Nordic Walking ve firemním prostředí

Nordic Walking ve firemním prostředí

Zaměstnanci zlepšující si fyzickou i psychickou kondici zvyšují svou pracovní výkonnost. Nordic Walking lze praktikovat před, po nebo v pracovní době. Délka lekce se doporučuje min. 40 min.

Jednotlivé lekce lze zpestřit aktivitami podporujícími týmovou spolupráci, vztahy mezi zaměstnanci a celkově spokojenost v zaměstnání, což má opět významný efekt v rostoucí výkonnosti zaměstnanců, jejich tvořivosti a ochotě řešit problémy nebo jim předcházet.

Po týmovém tréninku NW je ideální s pracovníky bezprostředně navázat skupinovým mentálním cvičením – třeba brainstormingem na nějaké horké pracovní téma.  Výsledky se zaručeně dostaví. NW je obzvláště prospěšný, když chcete u zaměstnanců nastartovat tvořivost a ochotu.

Náplně jednotlivých tréninkových jednotek lze přizpůsobit a nastavit na konkrétní potřeby a cíle zájemce.

NW vycházku lze zpestřit různými cvičeními a navodit tak ještě o něco více teambuildingovou atmosféru.

NW lze využít ve firemním prostředí i jako prostředku k zatraktivnění firemní akce pro své zákazníky nebo obchodní partnery. NW může být šikovně využit při podobných akcích k navázání užší spolupráce, k vzájemnému poznání se, rozvíjení vztahů, zajištění lepší informovanosti o produktech, podpoře trhu, novinkách atp. Konkrétní nabídku Vám společně ušijeme na míru.