Výuka a trénink

Výuka a trénink

Výuka NW může být individuální nebo v menších skupinkách ideálně do 5 osob. Řešení je dle Vašich individuálních dispozic, tzn. že program lze provést i ve více lekcích, dle Vaší potřeby. Po dobu prvních 3 měsíců provozování NW doporučuji zařadit do Vašeho plánu výuky a tréninku lekci s instruktorem ke korekci a kontrole správného stylu po cca měsíci. Každá lekce trvá 90 minut a zahrnuje úvodní rozcvičku, samotnou lekci a závěrečné protažení – strečink. Lekce jsou přizpůsobeny aktuálnímu zdravotnímu stavu a schopnostem účastníků. Pokud trpíte nějakým zdravotním neduhem, doporučuji nejprve konzultaci s Vaším lékařem.

Na začátku výuky se nejprve seznámíte s komplexní technikou Nordic Walking, obdržíte informace o možnostech vybavení. Instruktáž a trénink NW, postupné zaměřování na jednotlivé prvky. Na základě individuálních dispozic navržení individuálního výukového plánu, který lze doplnit o tréninkový plán za účelem hubnutí nebo zvýšení kondice.

W nadstavbových lekcích se pak zaměřujeme na zvyšování intenzity za pomoci sledování tepové frekvence. Je možné trénink NW propojit i s mentálním koučinkem a zaměřit se navíc i na Váš osobní rozvoj.

Jak začít? Klikněte: Kontakt – OSOBNÍ ROZVOJ V POHYBU (koucink-nordicwalking.cz)