Wellness víkend s Nordic Walking na Petrových Boudách v Krkonoších

Wellness víkend s Nordic Walking na Petrových Boudách v Krkonoších
22. 9. 2022 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Wellness víkend s Nordic Walking na Petrových Boudách v Krkonoších Uncategorized admin

V září 2022 proběhl intenzivní kurz Nordic Walking (s mou maličkostí v roli instruktora) v úchvatném prostředí hřebene Krkonoš s luxusním ubytováním v obnovené Petrově Boudě s prvotřídní polopenzí. Účastníci rovněž velmi ocenili večerní využití vířivky a několika druhů saun v ceně kurzu, což po celodenním tréninku severské chůze v horském prostředí přišlo více než vhod.

Kromě výuky Nordic Walkingu viděli účastníci kurzu mimo jiné Pramen Labe, mohyly Vrbaty a Hanče, vodopády, dech beroucí Sněžné jámy, hřebeny i údolí malebných Krkonoš, úspěšně se občerstvili v několika typických stylových horských boudách a zažili řadu dalšího obohacujícího. Spalo se jim v „Krakonošově území“ tak dobře, že je nevzbudili ani troubící jeleni procházející v noci kolem Petrovy Boudy.

Z kapacitních důvodů přijímáme již nyní předběžné nahlašování zájemců na další podzimní i jarní akce s Nordic Walkingem na Petrových Boudách.

Jan Seibert